Türkiye'de Profesyonel Araştırma Hizmetleri
Teknolojinin gelişmesi sonucu küreselleşen dünyamızda İstanbul’da bulunan şirket merkezimizde, her sektörden alanında uzman ÖDD / ÖZEL DEDEKTİFLER DERNEĞİ üyeleriyle oluşturduğumuz “İletişim ve İş Birliği Ağı” ile 2003 yılından beri Türkiye geneli ve uluslararası düzeyde “Özel Dedektiflik / Profesyonel Araştırmacılık” alanında hizmet sunmaktayız.

Türkiye genelinde aktif olarak “Hukuki ve Ahlaki” dayanağı olan konularda “Bir Ücret ve Sözleşmeye Dayalı ve Etik Kurallara” bağlı kalarak araştırma hizmetlerinde bulunmaktayız.

Yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerimizi alanlarında uzman ve deneyimli kadromuz ile Özel Dedektiflik / Profesyonel Araştırmacılık Hizmetlerini “Uluslararası Meslek Standartlarına” uygun şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Özel Dedektiflik / Profesyonel Araştırma Hizmetleri kapsamında; “Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Sigorta Hukuku ve Medeni Hukuk ” alanlarında sözleşmeye dayalı ve gizlilik esaslarına bağlı kalınarak güvenilir çözümler üretiyoruz.


Özel Dedektiflik Nedir?
Özel Dedektiflik, insanların kişilik hakları ve özel hayatına saygılı olmak kaydıyla, kişilere ilişkin suç teşkil etmeyen her türlü özel bilgiyi toplayan, derleyen, değerlendirdikten sonra konusu suç teşkil edenleri ilgili makamlara bildiren ve diğer bilgileri ise yapılan hukuki sözleşme çerçevesinde araştırma yapılmasını isteyen gerçek ve tüzel kişilere sunan çağdaş bir hizmet alanıdır

Günümüzde Özel Dedektif / Profesyonel Araştırmacıya duyulan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Genelde ilk kez Özel Dedektife ihtiyaç duyan kişiler nasıl bir hizmet alacağını bilmemekle beraber daha çok TV dizilerinden etkilenerek Özel Dedektifin her işi yapabileceği gibi olağanüstü becerilere sahip olduğunu düşünmektedir.

İşin aslı bu değildir.
Özel Dedektiflik / Profesyonel Araştırmacılık bilgi, birikim ve tecrübe gerektiren bir iştir. Müşterinin sorununu iyi analiz etmek ve çözüm önerileri sunabilmektir. Yapılacak araştırmalarda sorunun çözümüne yönelik kesin deliller elde edebilme yöntemlerini uygulayabilmektir.

Güven İçerisinde Nasıl Hizmet Alınılmalıdır?
Özel Dedektife ihtiyaç duyan kişiler öncelikle hizmet alacağı kişiyi tanımalıdır. İnternette yüzlerce reklam ve ilanları olan kişileri analiz etmelidir. Doğru ve güvenilir bir hizmet alabilmek için öncelikle dedektifin DERNEK üyesi olup olmadığını sorgulamalıdır. Özel Dedektifi ofisinde ziyaret edip kurumsal bir kimliğe sahip olup olmadığını incelemelidir. İnternette araştırıldığında sahte isimlerle onlarca değişik firma adı altında web sitesi açarak dernek üyeliği ve ticari bir firması olmadan önüne gelen herkesi dolandırıp mağdur eden çok sayıda ilanlar olduğu bilinmektedir.

Çok özel sorunlarınıza çözüm ararken dolandırılmayın, mağdur edilip tehdit ve şantaja maruz kalmayın. Özel dedektifi ofisinde ziyaret edip güvenilir olup olmadığını test edin. Karşılıklı görüşmeden telefonda özel bilgilerinizi paylaşmayın. Dedektifin ofisinin dışında Park’ta, Cafe’de yapacağınız görüşmeler asla güvenli değildir.

Lütfen Görüşme İçin Randevu alınız.
Görüşmeler Ücrete Tabidir.
Ücretler ve Diğer Bilgileri İnceleyin


SOY AĞACI ARAŞTIRMALARI

E-Devlet’ten alınan ALT ÜST SOY bilgileri kapsamında atalarının öncesine ulaşmak isteyen ve bu amaçla araştırma talep edenlerin izlemesi gerek yol, Elinizde Osmanlı Dönemine ait herhangi bir belgenin bulunması gerekiyor. Eğer atalarınıza ait herhangi bir belgeniz var ise o zaman Devlet Arşivlerinden geriye dönük araştırma yapılabilmesi mümkündür.
Osmanlı Dönemine ait belgeniz var ise lütfen randevu alıp karşılıklı görüşme talep ediniz
Görüşmeler Ücretlidir.Çocuğunuzu Kontrolde ve Güvende Tutun.

Saç örneğinden yapılan Laboratuvar incelemesinde çocuğunuzun uyuşturucu veya sentetik madde kullanıp kullanmadığını öğrenin.       Devamı...

Hizmetlerimiz

İsmail Yetimoglu
İSMAİL YETİMOĞLU

Özel Dedektif / Profesyonel Araştırmacı
Private Detective / Professional Investigator

- Yargıya intikal etmiş boşanma davalarında “Aile Birliğini Bozan Kusurlu Davranışlar” yönünden umuma açık yerlerde araştırılması,
- Miras, velayet, vesayet müesseselerinden kaynaklanan sorunlar ve hukuki davalarda yürürlükteki mevzuata uygun olmak koşuluyla kişisel bilgi taleplerinin karşılanması,
- Gençlerin uyuşturucu veya cinsel istismara yönelik tehlikelerden korunması ve tedbir alınması amacı ile araştırma yapılması..

- Markalı ürünlerin sahtesinin üretim aşamasından satış noktasına kadar olan aşamaların araştırılıp, ihlalleri tespit ve somut delillerle suçüstü yapılması,
- Sahte belge ve evrakların araştırılması ve takibi,
- Ticari uyuşmazlıklarla ilgili araştırma yapılıp somut verilerle delil toplanması,
- Ticari yatırımlarla ilgili yerel veya genel anlamda piyasa araştırması yapılarak, daha sağlıklı ve ciddi kararlar alınmasını sağlamak.
- Resmi ya da gayri resmi ticari ortaklıkların araştırılıp, usulsüzlüklerin tespiti,
- Hileli iflas ve sanayi casusluğu konularında gerekli tespit ve araştırmanın yapılması,
- Fikri ve mülkiyet hakları araştırılması

- Finansal yönden bayi ve acentelerin araştırılıp güncel mali durum analizi,
- Sözleşme hükümlerine uyulup uyulmadığı yönünde yapılacak araştırma sonuçlarına göre tedbir almak ve muhtemel zararlardan korunmak amacı ile yapılan araştırmalar,
- Hileli durumların ve mazeret olarak ileri sürülen hususların gerçekliğinin araştırılması,
- Firma çalışanlarının özellikle işe alma ve terfi ettirilmeleri sırasında durumlarının araştırılması,
- Her türlü ticari kuruluşa bağlı distribütör, acente, bayilik ve şubelerin sözleşmede belirtilen maddeler ile ticari şartlarına uyup uymadığının araştırılması,

- İcra iflas dairelerinde, aleyhinde takip yapılan borçluların menkul ve gayrimenkul malları ile üçüncü şahıslardaki hak ve alacaklarının neden ibaret olduğunun araştırılıp tespit edilmesi.

- Kaza araştırmaları ve kaza raporu doğrulaması,
- Hileli işlemlerin ve dolandırıcılığın araştırılması,
- Olay yeri araştırılması ve somut delillerin toplanması,
- Kayıp ve çalıntı araç araştırılması,

- Kayıp kişi ve eşyanın araştırılması,
- Faili meçhul olayların araştırması,
- Kayıp veya çalıntı mal araştırması,
- Çeşitli davalar için delil toplanması.

- Her türlü kablolu ve kablosuz gizli kamera ve böcek araştırılması ve bertaraf edilmesi,
- Dışarıdan ve içeriden müdahale edilebilen ortam dinlemelerinin bertaraf edilmesi
- Profesyonel güvenlik tedbirlerinin alınması,

+90 216 450 00 19
+90 533 438 10 34
+90 505 636 74 53 / WhatsappBelgeler

Özel Dedektifler Derneği

Sorununuza çözüm ararken dolandırılıp tehdit veya şantaja maruz kalmayınız !...
Araştırmadan, soruşturmadan karar vermeyiniz.

ÖDD – TURKEY / Özel Dedektifler Derneği www.dedektif.org.tr web sitesini inceleyip güven duyacağınız
“Kurumsal Özel Dedektiflik” firmaları ile işbirliği yapınız.

© 2016 Tüm Hakları Saklıdır. | Design & Seo Kurumsal İnternet